Příslušenství MMPS

MMPS – Multi Mission Pack System – je unikátní modulární systém pro batohy Berghaus. Umožňuje snadné a rychlé připevnění dodatečného příslušenství ke kterémukoli batohu s tímto systémem. Upozornění: starší modely batohů (i když mají stejný název) nemusí být s tímto systémem kompatibilní. 

 • Kapsy MMPS 2x 10 l

  Boční kapsy MMPS

  Základ systému MMPS. Díky těmto postranním kapsám můžete snadno vytvořit celou řadu zavazadel o různých objemech. Kapsy se vyrábějí o objemech 10 a 15 l, v zelené a kojotí hnědé.

 • 21245c01.jpg

  Organizační kapsa MMPS

  Organizační kapsa pro systém MMPS byla původně vyvinutá speciálně pro zdravotnické vybavení, avšak dočkala se dodatečných úprav, aby její využití bylo univerzální. Uvnitř naleznete řadu samostatných kapes, elastická poutka pro připevnění různého příslušenství i průhlednou kapsu na dokumenty.

 • 21244s38.jpg

  Hydratační batoh MMPS

  Tento hydratační batoh je možné nosit jak samostatně, tak jako připojitelnou kapsu k batohům se systémem MMPS nebo MOLLE. Vyráběno v zelené a kojotí hnědé barvě.

 • 20913c01.jpg

  Grab Bag MMPS

  Další zajímavý kousek z unikátního systému MMPS od firmy Berghaus. Jedná se vlastně o výměnné víko k velkým batohům (kompatibilní s Atlas a Crusader) s integrovaným lehkým skladným batohem. Sbalený Grab Bag zabírá v batohu minimum místa. V případě potřeby stačí víko odepnout, rozbalit a hned máte po ruce pohotovostní 35litrový batoh. Velký a těžký batoh může klidně zůstat na základně.